
Preu de l'imant de neodimi
Preu de l'imant de neodimi
Informació bàsica:
Aplicació: Equipatge
Material: NdFeb
Certificació: RoHS ISO9001:2005
Mode de magnetització: axial/radial
Mida: D10*1/D10*2/D10*3
Recobriment: níquel/zinc/coure/plata
Font: CN
Número de producte: 20MCIND001
Nom del producte: disc N35 Ndfeb per a l'equipatge
Forma: Peça rodona
Mode de magnetització: axial/radial
Recobriment: níquel/zinc/coure/plata
Marca: N35-N52
Tolerància: ±0,05
Embalatge: caixa magnètica

Els imants de neodimi són molt potents. Són el tipus d'imant més fort i són capaços de subjectar fàcilment objectes molt pesats. Això els fa ideals per utilitzar-los en motors, generadors i altaveus que requereixen camps magnètics forts.
Es poden utilitzar per a una varietat d'aplicacions diferents, des de penjar rètols i expositors fins a assegurar objectes a les portes de la nevera. També s'utilitzen habitualment en dispositius mèdics, com ara màquines de ressonància magnètica.
Tot i que el preu inicial dels imants de neodimi pot ser superior al d'altres tipus d'imants, a la llarga són una millor inversió per la seva durabilitat i longevitat. També són més eficients energèticament que altres tipus d'imants, la qual cosa ajuda a reduir els costos globals.
A més, els imants de neodimi són petits i lleugers. Això els fa ideals per utilitzar-los en dispositius portàtils com ara telèfons intel·ligents, tauletes i ordinadors portàtils. També s'utilitzen habitualment en joguines i jocs per la seva petita mida i la seva capacitat per subjectar objectes al seu lloc.
Els imants de neodimi també són respectuosos amb el medi ambient. Estan fets amb recursos renovables i són reciclables. Això vol dir que es poden reutilitzar o reutilitzar, la qual cosa ajuda a reduir els residus i conservar els recursos naturals.
|
informació del producte |
||
|
Nom del producte |
Imant de bloc rectangular Nd permanent, |
|
|
Material |
Bor de ferro de neodimi, imant neo, imant Nd, imant de terres rares |
|
|
Grau |
Grau |
Temperatures màximes de funcionament |
|
N35-N54 |
80 graus (176 graus F) |
|
|
35M-52M |
100 graus (212 graus F) |
|
|
35H-50H |
120 graus (248 graus F) |
|
|
33SH-48SH |
150 graus (302 graus F) |
|
|
28UH-45UH |
180 graus (356 graus F) |
|
|
28EH-42EH |
200 graus (392 graus F) |
|
|
28 AH-40AH |
230 graus (446 graus F) |
|
|
Forma |
Bloc o rectangular o cuboide, però també hi ha disponibles forma de disc, anell, cilindre, arc i irregular |
|
|
Revestiment |
Ni, Ni-Cu-Ni, níquel sense electros, zinc, zinc de colors, epoxi, passivació, fosfatat, Everlube, Au, Ag, Sn, etc. |
|
|
Magnetitzat |
Magnetització de gruix, però també hi ha disponibles magnetització axial, diametral, multipols i radial, la magnetització personalitzada és benvinguda. |
|
|
Aplicació |
Servomotor, motor sense escombretes, motor lineal, motor d'automòbil, motor HEV i EV, motor de conducció de robots, motor de compressor inversor, motor de tracció de trànsit ferroviari, electrònica de consum, turbina eòlica, ascensor d'estalvi d'energia, altaveu, interruptor magnètic, VCM, ressonància magnètica, magnètic separador, sensor, etc. |
|
|
Certificat |
ISO/TS 16949, ISO9001, ISO14001, RoHS, REACH |
|
|
Embalatge |
Embalatge estàndard per mar o aire, com ara cartró, caixa de fusta, palet, etc. |
|
|
Temps de lliurament |
7 dies per a mostres, 15-20 dies per a la producció en massa. |
|
|
Transport |
Tots els mètodes d'enviament estan disponibles: missatgeria (TNT, DHL, FedEx, UPS), aeri o marítim. |
|
El paquet

Procés de producció

1) Dècades d'experiència en fabricació i màrqueting de NdFeb
2) Soci estratègic de moltes empreses Fortune 500, que funcionen bé sota TS16949
3) Les mostres i les comandes de prova són benvingudes
4) Preu competitiu i curt termini de lliurament perquè prové directament del productor real.
5) Si teniu preguntes sobre el disseny, podeu oferir assessorament o opinions professionals.
El nostre centre d'enginyeria, amb 600 metres quadrats de mètodes analítics avançats i una gamma completa d'instruments de prova sofisticats, no només garanteix la màxima qualitat dels productes TC, sinó que també serveix de base per a la nostra investigació i millores tècniques. Els principals instruments de prova són els següents:
Provador ICP, microscopi electrònic d'escaneig, analitzador de mida de partícules làser, provador HAST, projector, provador de gruix de raigs X, analitzador de carboni i sofre, analitzador d'oxigen, instrument de traçat de línia d'histèresi, provador d'esprai de sal, caixa de prova d'envelliment elèctric, provador d'hidrogen i oxigen, Comprovador de distribució de camps magnètics, sistema de mesura de la mida de la imatge, provador de duresa Vickers, provador de declinació magnètica, màquina de prova universal i altres aplicacions.
Equips de prova

Certificat

Referència estàndard d'execució de producció
|
Procés |
Estàndard executiu |
Registre del procés |
Registre de la prova |
|
Avaluació de la comanda |
CP / Especificació de productes |
Registre de revisió de la comanda |
/ |
|
Ingredients |
CP / estàndard de matèries primeres / SOP |
Registre de preparació |
Prova les matèries primeres dels informes |
|
Olor |
CP / estàndard de fosa de tires /SOP |
Registre del procés de fosa de tires |
SC prova l'informe |
|
Trencament d'hidrogen |
CP / Decrepitació d'hidrogen |
Registre del procés de decrepitació de l'hidrogen |
/ |
|
Molí de raig |
CP / Decrepitació de fresat a raig |
Registre del procés de fresat a raig |
Informe de prova de mida de partícules |
|
Formant |
CP / Premsat estàndard |
Prem el registre del procés |
/ |
|
Sinterització |
CP / Estàndard de sinterització |
Registre del procés de sinterització |
Prova de rendiment dels materials NdFeB |
|
Mecanitzat |
CP |
Recollida de registre |
Informe de prova de productes de mecanitzat |
|
Tractament de superfícies |
CP |
Envieu el registre del tractament superficial |
Superfície de mà de mida de producte acabat |
|
Magnetització i embalatge |
CP / Especificació d'embalatge |
Registre magnetitzat |
Prova de rendiment dels productes acabats |
Informació bàsica:
Aplicació: Equipatge
Material: NdFeb
Certificació: RoHS ISO9001:2005
Mode de magnetització: axial/radial
Mida: D10*1/D10*2/D10*3
Recobriment: níquel/zinc/coure/plata
Font: CN
Número de producte: 20MCIND001
Nom del producte: disc N35 Ndfeb per a l'equipatge
Forma: Peça rodona
Mode de magnetització: axial/radial
Recobriment: níquel/zinc/coure/plata
Marca: N35-N52
Tolerància: ±0,05
Embalatge: caixa magnètica

Com a nou material magnètic, l'imant permanent NdFeb té molts avantatges i un rendiment excel·lent. Els següents són els avantatges dels productes imants de neodimi:
Primer, alt rendiment. L'imant permanent Ndfeb té un producte d'energia magnètica molt alta i una força coercitiva, amb un gran camp magnètic, estabilitat i una llarga vida útil, el que el fa àmpliament utilitzat en aparells electrònics, equips mecànics i automoció i altres camps.
En segon lloc, lleuger i prim. L'imant permanent Ndfeb té un petit volum i pes, adequat per a equips petits i maquinària d'alta precisió, i pot realitzar la miniaturització i la integració d'equips.
En tercer lloc, la protecció del medi ambient i l'estalvi d'energia. En comparació amb altres materials magnètics, els materials d'imants permanents NdFeb no necessiten energia per conduir i poden proporcionar un suport important per a molts equips intel·ligents, equips d'estalvi d'energia i nous equips energètics, reduint la contaminació ambiental i el malbaratament energètic.
Quart, polivalent. Els imants permanents Ndfeb es poden dissenyar i processar en diverses formes i mides segons diferents necessitats, incloses formes rodones, quadrades, rectangulars i rectangulars, i es poden utilitzar àmpliament en diversos camps i indústries.
|
informació del producte |
||
|
Nom del producte |
Imant de bloc rectangular Nd permanent, |
|
|
Material |
Bor de ferro de neodimi, imant neo, imant Nd, imant de terres rares |
|
|
Grau |
Grau |
Temperatures màximes de funcionament |
|
N35-N54 |
80 graus (176 graus F) |
|
|
35M-52M |
100 graus (212 graus F) |
|
|
35H-50H |
120 graus (248 graus F) |
|
|
33SH-48SH |
150 graus (302 graus F) |
|
|
28UH-45UH |
180 graus (356 graus F) |
|
|
28EH-42EH |
200 graus (392 graus F) |
|
|
28 AH-40AH |
230 graus (446 graus F) |
|
|
Forma |
Bloc o rectangular o cuboide, però també hi ha disponibles forma de disc, anell, cilindre, arc i irregular |
|
|
Revestiment |
Ni, Ni-Cu-Ni, níquel sense electros, zinc, zinc de colors, epoxi, passivació, fosfatat, Everlube, Au, Ag, Sn, etc. |
|
|
Magnetitzat |
Magnetització de gruix, però també hi ha disponibles magnetització axial, diametral, multipols i radial, la magnetització personalitzada és benvinguda. |
|
|
Aplicació |
Servomotor, motor sense escombretes, motor lineal, motor d'automòbil, motor HEV i EV, motor de conducció de robots, motor de compressor inversor, motor de tracció de trànsit ferroviari, electrònica de consum, turbina eòlica, ascensor d'estalvi d'energia, altaveu, interruptor magnètic, VCM, ressonància magnètica, magnètic separador, sensor, etc. |
|
|
Certificat |
ISO/TS 16949, ISO9001, ISO14001, RoHS, REACH |
|
|
Embalatge |
Embalatge estàndard per mar o aire, com ara cartró, caixa de fusta, palet, etc. |
|
|
Temps de lliurament |
7 dies per a mostres, 15-20 dies per a la producció en massa. |
|
|
Transport |
Tots els mètodes d'enviament estan disponibles: missatgeria (TNT, DHL, FedEx, UPS), aeri o marítim. |
|
El paquet

Procés de producció

Equips de prova

Certificat

Referència estàndard d'execució de producció
|
Procés |
Estàndard executiu |
Registre del procés |
Registre de la prova |
|
Avaluació de la comanda |
CP / Especificació de productes |
Registre de revisió de la comanda |
/ |
|
Ingredients |
CP / estàndard de matèries primeres / SOP |
Registre de preparació |
Prova les matèries primeres dels informes |
|
Olor |
CP / estàndard de fosa de tires /SOP |
Registre del procés de fosa de tires |
SC prova l'informe |
|
Trencament d'hidrogen |
CP / Decrepitació d'hidrogen |
Registre del procés de decrepitació de l'hidrogen |
/ |
|
Molí de raig |
CP / Decrepitació de fresat a raig |
Registre del procés de fresat a raig |
Informe de prova de mida de partícules |
|
Formant |
CP / Premsat estàndard |
Prem el registre del procés |
/ |
|
Sinterització |
CP / Estàndard de sinterització |
Registre del procés de sinterització |
Prova de rendiment dels materials NdFeB |
|
Mecanitzat |
CP |
Recollida de registre |
Informe de prova de productes de mecanitzat |
|
Tractament de superfícies |
CP |
Envieu el registre del tractament superficial |
Superfície de mà de mida de producte acabat |
|
Magnetització i embalatge |
CP / Especificació d'embalatge |
Registre magnetitzat |
Prova de rendiment dels productes acabats |
Etiquetes populars: Preu de l'imant de neodimi, fabricants de preus de l'imant de neodimi de la Xina, proveïdors, fàbrica
Enviar la consulta






